Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
24.08.90, 33 lat
24.08.90, 33 lat
Lara Arruabarrena vs. Hermon Brhane - Wzajemne mecze
30.06.08 | Finał | Lara Arruabarrena | Hermon Brhane | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | Oviedo | twarda |
Lara Arruabarrena form & Hermon Brhane form
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Hermon Brhane - ostatnie mecze
Kharkiv - ceglana | ||||
18.05.09 1. runda | vs. Ganna Piven | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fuerteventura - dywanowa | ||||
11.05.09 1. runda | vs. Beatriz Morales Hernandez | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
24.11.08 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.08 1. runda | vs. Alejandra Lozano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
St. Louis - twarda | ||||
13.10.08 1. runda | vs. Chloe Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Southlake - twarda | ||||
06.10.08 1. runda | vs. Tomoko Dokei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Innsbruck - ceglana | ||||
08.09.08 1. runda | vs. Evelyn Mayr | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
04.08.08 Ćwierćfinał | vs. Gracia Radovanovic | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.08 1. runda | vs. Caroline Maes | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.08 2. runda | vs. Anouk Tigu | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Badajoz - twarda | ||||
14.07.08 2. runda | vs. Diana Arutyunova | 0-3, - Hermon Brhane - krecz | szczegóły meczu | |
14.07.08 1. runda | vs. Farah Abougeib-Selo | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Oviedo - twarda | ||||
30.06.08 Ćwierćfinał | vs. Adeline Goncalves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.06.08 Finał | vs. Lara Arruabarrena | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.08 Półfinał | vs. Vanesa Furlanetto | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.06.08 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.08 2. runda | vs. Tatiana Bua | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davos - ceglana | ||||
16.06.08 1. runda | vs. Anastasia Wagner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.08 Ćwierćfinał | vs. Lisa Sabino | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.08 2. runda | vs. Karin Hechenberger | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |