Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic 10.03.2020

Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic 10.03.2020 - W25+H Irapuato - porównanie

MECZ

10.03.201. rundaLara Arruabarrena Dalila Jakupovic 7-64, 6-1 Mexico W25+H Irapuato twarda

STATYSTYKA MECZU

6-1

Lara Arruabarrena
Hiszpania
20.03.92, 28 lat




154
406
3013763 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
24.03.91, 29 lat




230
258
914135 $
Dalila Jakupovic
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Lara Arruabarrena vs. Dalila Jakupovic - Wzajemne mecze

10.03.201. rundaLara ArruabarrenaDalila Jakupovic7-64, 6-1 szczegóły meczuMexico W25+H Irapuato twarda
14.04.18PółfinałLara ArruabarrenaDalila Jakupovic6-1, 6-2 szczegóły meczuColombia Bogota ceglana

Lara Arruabarrena - ostatnie mecze

Mexico W25+H Irapuato - twarda
11.03.20
2. runda
vs. Maria Camila Osorio Serrano3-6, 6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.03.20
1. runda
vs. Dalila Jakupovic7-64, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Monterrey - twarda
02.03.20
1. runda
vs. Yafan Wang4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
01.03.20
Klasyf.
vs. Caroline Dolehide6-4, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
29.02.20
1. runda klasyf.
vs. Maddison Inglis6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Mexico Acapulco - twarda
22.02.20
1. runda klasyf.
vs. Veronica Cepede Royg6-75, 6-3, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W100 Cairo - twarda
14.02.20
Ćwierćfinał
vs. Lesya Tsurenko6-76, 2-6 porażkaszczegóły meczu
13.02.20
2. runda
vs. Cagla Buyukakcay7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
12.02.20
1. runda
vs. Richel Hogenkamp6-2, 5-7, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
18.01.20
Klasyf.
vs. Nao Hibino1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
17.01.20
2. runda klasyf.
vs. Yuki Naito6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
16.01.20
1. runda klasyf.
vs. Indy De Vroome6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
New Zeland Auckland - twarda
04.01.20
1. runda klasyf.
vs. Greetje Minnen3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain Roja De - ceglana
12.10.19
Półfinał
vs. Andrea Lazaro Garcia6-4, 3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.10.19
Ćwierćfinał
vs. Eva Guerrero Alvarez4-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
2. runda
vs. Olga Saez Larra6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.19
1. runda
vs. Irene Burillo Escorihuela6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Seoul - twarda
15.09.19
Klasyf.
vs. Ana Bogdan3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.09.19
1. runda klasyf.
vs. Naiktha Bains6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China Nanchang - twarda
11.09.19
2. runda
vs. Viktorija Golubic6-1, 0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
1. runda
vs. Monica Niculescu1-6, 6-3, 4-1, Monica Niculescu - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
USA New Haven - twarda
04.09.19
2. runda
vs. Varvara Lepchenko1-6, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
03.09.19
1. runda
vs. Eri Hozumi7-63, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New York - twarda
22.08.19
2. runda klasyf.
vs. Timea Babos4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
20.08.19
1. runda klasyf.
vs. Katherine Sebov6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Karlsruhe - ceglana
30.07.19
1. runda
vs. Paula Badosa Gibert3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Palermo - ceglana
22.07.19
1. runda
vs. Tamara Zidansek2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
17.07.19
2. runda
vs. Laura Siegemund5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.07.19
1. runda
vs. Shilin Xu7-5, 6-77, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden Bastad - ceglana
09.07.19
1. runda
vs. Tereza Mrdeza2-6, 6-2, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Dalila Jakupovic - ostatnie mecze

Mexico W25+H Irapuato - twarda
10.03.20
1. runda
vs. Lara Arruabarrena6-74, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico Monterrey - twarda
29.02.20
1. runda klasyf.
vs. Martina Trevisan6-75, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Australia Melbourne - twarda
14.01.20
1. runda klasyf.
vs. Stefanie Voegele6-4, 5-6, - Dalila Jakupovic - kreczporażkaszczegóły meczu
Taipei (CHN) Taipei - dywanowa
15.11.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoriya Tomova0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
14.11.19
2. runda
vs. Amandine Hesse3-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
13.11.19
1. runda
vs. Ya Hsin Lee2-6, 6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W100 Shenzhen - twarda
07.11.19
2. runda
vs. Shuai Peng1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
05.11.19
1. runda
vs. Mariam Bolkvadze6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
China W60 Liuzhou - twarda
31.10.19
2. runda
vs. Jia-Jing Lu2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Hanyu Guo6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China W25 Nanning - twarda
26.10.19
Półfinał
vs. Anastasia Gasanova6-0, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
25.10.19
2. runda
vs. Shilin Xu7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
25.10.19
Ćwierćfinał
vs. Shuyue Ma7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
23.10.19
1. runda
vs. Ziyue Sun6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Luxembourg Luxembourg - halowa
12.10.19
1. runda klasyf.
vs. Jessika Ponchet2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Uzbekistan Tashkent - twarda
21.09.19
1. runda klasyf.
vs. Olga Govortsova1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
China Guangzhou - twarda
17.09.19
1. runda
vs. Elina Svitolina3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.09.19
Klasyf.
vs. Jasmine Paolini6-4, 1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
14.09.19
1. runda klasyf.
vs. Natalija Kostic6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China Nanchang - twarda
11.09.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
1. runda
vs. Sara Errani6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
USA New Haven - twarda
03.09.19
1. runda
vs. Ann Li4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
19.08.19
1. runda klasyf.
vs. Tereza Martincova4-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany W60 Hechingen - ceglana
06.08.19
1. runda
vs. Lea Boskovic5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Karlsruhe - ceglana
30.07.19
1. runda
vs. Laura Siegemund1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Latvia Jurmala - ceglana
24.07.19
2. runda
vs. Anastasija Sevastova7-63, 2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
22.07.19
1. runda
vs. Ana Bogdan6-3, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
Romania Bucharest - ceglana
15.07.19
1. runda
vs. Viktoria Kuzmova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
01.07.19
1. runda
vs. Kirsten Flipkens1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
15.06.19
1. runda klasyf.
vs. Anna Kalinskaya6-73, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<