MECZ
31.05.16 | 1. runda | Lara Arruabarrena | Amandine Hesse | 7-610, 6-1 | Marseille | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lara Arruabarrena | Amandine Hesse | |
1. podanie % | 42/64 (66%) | 27/65 (42%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/42 (62%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 15/38 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/65 (51%) | 29/64 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/129 (53%) | 61/129 (47%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lara Arruabarrena vs. Amandine Hesse - Wzajemne mecze
31.05.16 | 1. runda | Lara Arruabarrena | Amandine Hesse | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | Marseille | ceglana |
Lara Arruabarrena form & Amandine Hesse form
Lara Arruabarrena - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
29.07.21 2. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
07.07.21 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda klasyf. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.21 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.21 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.21 Klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
14.03.21 Klasyf. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Amandine Hesse - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Freya Christie | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
29.03.24 2. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |