MECZ
21.10.13 | 1. runda klasyf. | Lamyae Dad | Mariya Sukhareva | 6-1, 6-2 | Casablanca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maroko
26.04.98, 25 lat
26.04.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.08.92, 31 lat
24.08.92, 31 lat
Lamyae Dad vs. Mariya Sukhareva - Wzajemne mecze
21.10.13 | 1. runda klasyf. | Lamyae Dad | Mariya Sukhareva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Casablanca | ceglana |
Lamyae Dad form & Mariya Sukhareva form
Lamyae Dad - ostatnie mecze
Agadir - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 0-3, - Lamyae Dad - krecz | szczegóły meczu | |
Beni Mellal - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Akiko Okuda | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Sara Akid | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
12.12.16 Klasyf. | vs. Abir El Fahimi | 1-6, 2-3, - Lamyae Dad - krecz | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
07.11.16 1. runda | vs. Vinciane Remy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 Klasyf. | vs. Mouna Idlkadi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
31.10.16 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.11.15 Klasyf. | vs. Katharina Knoebl | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Fenna Sordo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.15 Klasyf. | vs. Sara Palcic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Pia Brglez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Alice Bacquie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fes - ceglana | ||||
25.11.13 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fes - ceglana | ||||
18.11.13 1. runda | vs. Ghita Lahjouji | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.13 2. runda | vs. Zarah Razafimahatratra | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oujda - ceglana | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Raluca Ciufrila | Raluca Ciufrila - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.11.13 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sukhareva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
20.05.13 Klasyf. | vs. Abir El Fahimi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.05.13 1. runda | vs. Michaela Honcova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
14.05.12 1. runda klasyf. | vs. Marina Kachar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Mariya Sukhareva - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
01.12.14 1. runda | vs. Jazzamay Drew | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.11.14 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Bekker | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
27.10.14 Klasyf. | vs. Alena Mashtakova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.14 1. runda | vs. Elisabeth Lyukshinova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Marcela Alves Pereira Valle | 1-6, 0-3, - Mariya Sukhareva - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.09.14 1. runda | vs. Barbara Haas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
22.09.14 2. runda klasyf. | vs. Sara Djurdjevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
15.09.14 1. runda klasyf. | vs. Maria Novikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
08.09.14 2. runda klasyf. | vs. Darya Chernetsova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portschach - ceglana | ||||
25.08.14 2. runda klasyf. | vs. Eva Zagorac | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - ceglana | ||||
18.11.13 1. runda klasyf. | vs. Nikola Horakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.13 Klasyf. | vs. Dagmara Baskova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Lamyae Dad | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda klasyf. | vs. Anna Milena Behrendt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
01.07.13 1. runda klasyf. | vs. Michaela Odraskova | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zlin - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.06.13 1. runda klasyf. | vs. Emel Abibula | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sarajevo - ceglana | ||||
03.06.13 2. runda klasyf. | vs. Elba Kasum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Piestany - ceglana | ||||
06.08.12 1. runda klasyf. | vs. Marta Sramkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palic - ceglana | ||||
23.07.12 1. runda klasyf. | vs. Jelena Popovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
09.07.12 2. runda klasyf. | vs. Marina Raluca Tudorache | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
25.06.12 2. runda klasyf. | vs. Milica Hadzi Tanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.06.12 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Petrikic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
28.05.12 1. runda klasyf. | vs. Claudia Enache | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Timisoara - ceglana | ||||
21.05.12 1. runda klasyf. | vs. Andrada Hai | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubrovnik - ceglana | ||||
24.10.11 1. runda klasyf. | vs. Damira Muminovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubrovnik - ceglana | ||||
17.10.11 1. runda klasyf. | vs. Risako Sugihara | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.11 1. runda klasyf. | vs. Veronika Zavodska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Piestany - ceglana | ||||
15.08.11 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
09.05.11 1. runda klasyf. | vs. Aikaterini Stavroulaki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |