MECZ
07.09.15 | 2. runda klasyf. | Lalita Devarakonda | Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | Hyderabad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Indie
15.04.99, 24 lat
15.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
17.02.01, 23 lat
17.02.01, 23 lat
Lalita Devarakonda vs. Prathyusha Rachapudi - Wzajemne mecze
07.09.15 | 2. runda klasyf. | Lalita Devarakonda | Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Hyderabad | ceglana |
Lalita Devarakonda form & Prathyusha Rachapudi form
Lalita Devarakonda - ostatnie mecze
Aurangabad - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Valeria Nikolaev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Michele Alexandra Zmau | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Lina Qostal | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.05.16 1. runda | vs. Maria Zotova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Kyra Shroff | - | szczegóły meczu | |
Hyderabad - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Damini Sharma | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Shivani Manjanna | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
17.02.14 1. runda klasyf. | vs. Abhilasha Shokeen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.14 2. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Prathyusha Rachapudi - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yui Ohwaki | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 6-1, 3-0, Yashaswini Panwar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Paula Cembranos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |