MECZ
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Laia Conde Monfort | Giorgie Jones | 6-3, 6-2 | Las Palmas | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
26.05.01, 22 lat
26.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.02.97, 27 lat
21.02.97, 27 lat
Laia Conde Monfort vs. Giorgie Jones - Wzajemne mecze
11.08.18 | 1. runda klasyf. | Laia Conde Monfort | Giorgie Jones | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Las Palmas | ceglana |
Laia Conde Monfort form & Giorgie Jones form
Laia Conde Monfort - ostatnie mecze
W25+H Palma - twarda | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Maria Toma | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Sabine Rutlauka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.07.21 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vitoria - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Maria Bentes De Oliveira Pinto | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-76, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Liz Keller | 6-2, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 3-6, 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gloria Alogo Piqueras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
12.12.18 2. runda | vs. Lou Adler | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.18 1. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Giorgie Jones - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |