MECZ
17.09.18 | Klasyf. | Kyoka Okamura | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | Cairns | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kyoka Okamura | Sabastiani Leon | |
1. podanie % | 27/49 (55%) | 39/62 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 20/39 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/62 (56%) | 20/49 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/111 (58%) | 47/111 (42%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kyoka Okamura | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Kyoka Okamura | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
2-3 | Sabastiani Leon | |
3-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Kyoka Okamura | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Sabastiani Leon | |
0-0, 30-30, 40-A | ||
Kyoka Okamura | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Kyoka Okamura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Kyoka Okamura | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sabastiani Leon | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Kyoka Okamura | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
5-1 | Sabastiani Leon | |
0-0, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kyoka Okamura vs. Sabastiani Leon - Wzajemne mecze
17.09.18 | Klasyf. | Kyoka Okamura | Sabastiani Leon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Cairns | twarda |
Kyoka Okamura form & Sabastiani Leon form
Kyoka Okamura - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Sabastiani Leon - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | - Sabastiani Leon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - krecz | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Recife - ceglana | ||||
28.05.23 Finał | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.23 Półfinał | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu |