MECZ
31.08.15 | 1. runda klasyf. | Kwan Yau Ng | Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
27.02.01, 23 lat
27.02.01, 23 lat
Kwan Yau Ng vs. Jooyeon Jeong - Wzajemne mecze
31.08.15 | 1. runda klasyf. | Kwan Yau Ng | Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Kwan Yau Ng form & Jooyeon Jeong form
Kwan Yau Ng - ostatnie mecze
W25 Chiang - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-76, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-72, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Lena Couto | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-3, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-62, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Risa Ozaki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
03.12.19 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ai Qi Chen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
30.07.19 Klasyf. | vs. I-Hsuan Cho | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Jooyeon Jeong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebin Eom | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yeong Ryu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Min Young Park | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hyeri Kim | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 1. runda | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Kristina Vasina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Handeul Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ai Kamiyoshihara | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sujin Yoon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mi Seong Sim | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sinhee Kim | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ji Hey Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Ling Zhang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Seoin Choi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Su San Na Sim | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |