INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giorgia Pinto vs. Kseniia Bekker - Wzajemne mecze
03.08.15 | 1. runda | Kseniia Bekker | Giorgia Pinto | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Giorgia Pinto form & Kseniia Bekker form
Giorgia Pinto - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Marie Vogt | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Emma Slavikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Ashley Lahey | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Oumaima Aziz | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Vittoria Modesti | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Kseniia Bekker - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 7-5, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Petra Januskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.16 1. runda | vs. Caroline Werner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Gunay Amirova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Petra Sedlackova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Jana Jais | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Natalia Belova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Jin Ju Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.16 2. runda klasyf. | vs. Ha-Young Ji | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
21.06.16 1. runda | vs. You-Na Sul | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Alexandra Pisareva | 7-5, 3-6, 0-4, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Katya Malikova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
18.05.16 2. runda | vs. Nikki Luttikhuis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda | vs. Mathilda Malm | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
10.05.16 1. runda | vs. Emma Ek | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
03.05.16 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
25.04.16 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-4, - Kseniia Bekker - krecz | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Ashley Mackey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Ksenia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
04.04.16 1. runda | vs. Malin Ulvefeldt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
14.03.16 1. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.16 2. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |