INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zhibek Kulambayeva vs. Ksenia Palkina - Wzajemne mecze
20.09.17 | 2. runda | Ksenia Palkina | Zhibek Kulambayeva | 6-77, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
03.10.16 | 1. runda | Ksenia Palkina | Zhibek Kulambayeva | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Zhibek Kulambayeva form & Ksenia Palkina form
Zhibek Kulambayeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Ksenia Palkina - ostatnie mecze
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.19 2. runda | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |