INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Milevskaya vs. Chang Liu - Wzajemne mecze
23.04.12 | 2. runda | Ksenia Milevskaya | Chang Liu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Vic | ceglana |
Ksenia Milevskaya form & Chang Liu form
Ksenia Milevskaya - ostatnie mecze
Minsk - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ema Lazic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Veranika Pryts | 4-6, 7-60, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 Klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 6-2, 1-6, 0-2, - Ksenia Milevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
30.07.12 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
23.07.12 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
16.07.12 Klasyf. | vs. Ekaterina Klyueva | 6-3, 4-1, Ekaterina Klyueva - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.12 1. runda | vs. Kurumi Nara | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.12 Półfinał | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.12 2. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.12 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Kirillova | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rovereto - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Claudia Giovine | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
25.06.12 Klasyf. | vs. Maria Sakkari | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
04.06.12 2. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.12 Ćwierćfinał | vs. Teodora Mircic | 6-1, 5-7, 2-3, - Ksenia Milevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.12 1. runda | vs. Darya Lebesheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
28.05.12 Półfinał | vs. Tamara Curovic | Tamara Curovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
28.05.12 1. runda | vs. Hirono Watanabe | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.12 Finał | vs. Nadiya Kichenok | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.05.12 2. runda | vs. Alina Abdurakhimova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.12 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
21.05.12 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.12 Klasyf. | vs. Yekaterina Sagitova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
14.05.12 1. runda klasyf. | vs. Maria Limanskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.05.12 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vic - ceglana | ||||
23.04.12 Finał | vs. Anastasia Yakimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.12 2. runda | vs. Chang Liu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.04.12 Ćwierćfinał | vs. Ximena Hermoso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Chang Liu - ostatnie mecze
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.19 Ćwierćfinał | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |