INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Lykina vs. Fiona Codino - Wzajemne mecze
14.07.14 | Klasyf. | Ksenia Lykina | Fiona Codino | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Granby | twarda |
Ksenia Lykina form & Fiona Codino form
Ksenia Lykina - ostatnie mecze
Namangan - twarda | ||||
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Kaja Juvan | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
19.05.18 Półfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.18 2. runda | vs. Misa Eguchi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Junri Namigata | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
13.05.18 Finał | vs. Katie Boulter | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.05.18 2. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
02.05.18 1. runda | vs. Gabriella Taylor | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Margarita Betova | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.04.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.04.18 Ćwierćfinał | vs. Na-Lae Han | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.04.18 2. runda | vs. Eri Hozumi | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kashiwa - twarda | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.18 1. runda | vs. Kurumi Nara | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.04.18 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Shiho Akita | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Aleksandra Kulik | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Toyota - dywanowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Dalma Galfi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
08.11.17 2. runda | vs. Belinda Bencic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Fiona Codino - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |