MECZ
04.07.17 | 1. runda | Ksenia Laskutova | Ivania Martinich | 6-3, 6-4 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ksenia Laskutova | Ivania Martinich | |
1. podanie % | 49/69 (71%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/49 (67%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/48 (52%) | 26/69 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Laskutova vs. Ivania Martinich - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Ksenia Laskutova | Ivania Martinich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Ksenia Laskutova form & Ivania Martinich form
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - krecz | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ivania Martinich - ostatnie mecze
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Melisa Senli | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 7-5, 4-1, Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |