INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ksenia Laskutova vs. Helene Scholsen - Wzajemne mecze
07.08.18 | 1. runda | Ksenia Laskutova | Helene Scholsen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
02.07.18 | Klasyf. | Ksenia Laskutova | Helene Scholsen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Ksenia Laskutova form & Helene Scholsen form
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |