MECZ
17.07.17 | 1. runda klasyf. | Kristyna Hrabalova | Ludmila Kareisova | 6-1, 6-2 | Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
03.04.96, 28 lat
19426 $
03.04.96, 28 lat
19426 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
20.02.02, 22 lat
20.02.02, 22 lat
Kristyna Hrabalova vs. Ludmila Kareisova - Wzajemne mecze
07.08.19 | 1. runda | Ludmila Kareisova | Kristyna Hrabalova | 6-73, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Olomouc | ceglana |
03.12.18 | 1. runda klasyf. | Ludmila Kareisova | Kristyna Hrabalova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Jablonec Nad | dywanowa |
17.07.17 | 1. runda klasyf. | Kristyna Hrabalova | Ludmila Kareisova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana |
Kristyna Hrabalova form & Ludmila Kareisova form
Kristyna Hrabalova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ludmila Kareisova - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.22 2. runda | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |