MECZ
04.09.17 | 1. runda | Kristina Schmiedlova | Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kristina Schmiedlova | Adrienn Horvath | |
1. podanie % | 37/49 (76%) | 34/59 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 19/34 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 18/49 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
24.12.00, 23 lat
24.12.00, 23 lat
Kristina Schmiedlova vs. Adrienn Horvath - Wzajemne mecze
04.09.17 | 1. runda | Kristina Schmiedlova | Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
12.09.16 | 1. runda | Kristina Schmiedlova | Adrienn Horvath | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Kristina Schmiedlova form & Adrienn Horvath form
Kristina Schmiedlova - ostatnie mecze
Grenoble - halowa | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Gervais | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.01.18 2. runda | vs. Mai Hontama | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.01.18 1. runda | vs. Beatrice Gumulya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.01.18 2. runda | vs. Kumi So | 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Jade Lewis | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zawada - dywanowa | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Bibiane Schoofs | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara Quattrone | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Marie Benoit | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Laura Ashley | - | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-4, 3-4, - Kristina Schmiedlova - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Elisa Cordovani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
07.09.17 Ćwierćfinał | vs. Greta Arn | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.17 2. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda | vs. Adrienn Horvath | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Timea Visontai | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Jelena Polovina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
17.08.17 2. runda | vs. Marta Lesniak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.17 1. runda | vs. Mathilde Devits | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
12.08.17 Półfinał | vs. Seone Mendez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.17 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.08.17 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
28.07.17 Ćwierćfinał | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.17 2. runda | vs. Andrea Raaholdt | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Milka-Emilia Pasanen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Adrienn Horvath - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.12.18 Klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |