MECZ
27.02.19 | 1. runda | Kristina Milenkovic | Sowjanya Bavisetti | 6-2, 3-6, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kristina Milenkovic | Sowjanya Bavisetti | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 45/77 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/53 (66%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/22 (50%) | 12/32 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/77 (52%) | 29/75 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/152 (57%) | 66/152 (43%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kristina Milenkovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kristina Milenkovic | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Kristina Milenkovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kristina Milenkovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kristina Milenkovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kristina Milenkovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sowjanya Bavisetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kristina Milenkovic vs. Sowjanya Bavisetti - Wzajemne mecze
27.02.19 | 1. runda | Kristina Milenkovic | Sowjanya Bavisetti | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Kristina Milenkovic form & Sowjanya Bavisetti form
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sowjanya Bavisetti - ostatnie mecze
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
20.12.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
15.12.22 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |