MECZ
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Kristina Milenkovic | Gabriella Mujan | 7-5, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
16.06.00, 23 lat
11418 $
16.06.00, 23 lat
11418 $
Kristina Milenkovic vs. Gabriella Mujan - Wzajemne mecze
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Kristina Milenkovic | Gabriella Mujan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Kristina Milenkovic form & Gabriella Mujan form
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Gabriella Mujan - ostatnie mecze
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.22 Klasyf. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |