MECZ
01.09.17 | 2. runda | Kristina Milenkovic | Ana Giraldi Requena | 7-5, 6-3 | Sion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kristina Milenkovic | Ana Giraldi Requena | |
1. podanie % | 47/64 (73%) | 42/73 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/47 (64%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 13/31 (42%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/73 (45%) | 22/64 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.01.00, 24 lat
10441 $
11.01.00, 24 lat
10441 $
Kristina Milenkovic vs. Ana Giraldi Requena - Wzajemne mecze
01.09.17 | 2. runda | Kristina Milenkovic | Ana Giraldi Requena | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Sion | ceglana |
22.08.16 | 1. runda klasyf. | Kristina Milenkovic | Ana Giraldi Requena | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Caslano | ceglana |
Kristina Milenkovic form & Ana Giraldi Requena form
Kristina Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ana Giraldi Requena - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |