MECZ
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Koral Koldobski | Adi Gavish | 6-3, 7-5 | Ramat Hasharon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
09.09.01, 22 lat
09.09.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
04.10.00, 23 lat
04.10.00, 23 lat
Koral Koldobski vs. Adi Gavish - Wzajemne mecze
11.03.18 | 1. runda klasyf. | Koral Koldobski | Adi Gavish | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Ramat Hasharon | twarda |
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Koral Koldobski | Adi Gavish | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Koral Koldobski form & Adi Gavish form
Koral Koldobski - ostatnie mecze
W25 Netanya - twarda | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.22 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
08.12.21 1. runda | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu |
Adi Gavish - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rasha Khourssany | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Peet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Maria Golovina | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-3, 3-3, Sofiia Nagornaia - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Krokhina | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yontha Tadoum | 6-4, 3-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Svensson | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Karin Altori | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Grete Gull | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Valeriia Krokhotina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Ester Fesiuk | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-1, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |