Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
07.09.99, 24 lat
07.09.99, 24 lat
Komola Umarova vs. Eva Alexandrova - Wzajemne mecze
24.04.17 | Klasyf. | Komola Umarova | Eva Alexandrova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Karshi | twarda |
Komola Umarova form & Eva Alexandrova form
Komola Umarova - ostatnie mecze
Hilton Head - ceglana | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Ksenia Kuznetsova | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Sophie Williams | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-2, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
11.04.18 2. runda | vs. Yexin Ma | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda | vs. Yelizaveta Karlova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
30.08.17 2. runda | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Yuliya Kim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.17 1. runda | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
01.08.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
22.06.17 2. runda | vs. Anastasia Frolova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.17 1. runda | vs. Alexandra Grinchishina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Madina Khatamova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
31.05.17 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
25.04.17 1. runda | vs. Olesya Pervushina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Madina Khatamova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Eva Alexandrova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.04.17 1. runda | vs. Alexandra Perper | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Yuliya Kim | 6-3, 6-72, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda | vs. Alexandra Perper | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eva Alexandrova - ostatnie mecze
Astana - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Polina Pekhova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Rafalskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Natalia Belova | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Polina Pekhova | 4-6, 6-4, 6-711 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.17 Klasyf. | vs. Komola Umarova | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
27.03.17 Klasyf. | vs. Ida Jarlskog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
01.02.17 2. runda | vs. Polina Monova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.17 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.17 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 7-65, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Kallmunzerova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
26.01.17 Ćwierćfinał | vs. Polina Monova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.17 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.17 1. runda | vs. Kamilla Bolatova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Homutova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Lea Tholey | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |