MECZ
04.03.19 | 1. runda klasyf. | Klara Ondrejcekova | Adrienn Horvath | 6-1, 1-6, 10-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Słowacja
21.07.01, 22 lat
21.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
24.12.00, 23 lat
24.12.00, 23 lat
Klara Ondrejcekova vs. Adrienn Horvath - Wzajemne mecze
04.03.19 | 1. runda klasyf. | Klara Ondrejcekova | Adrienn Horvath | 6-1, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Klara Ondrejcekova form & Adrienn Horvath form
Klara Ondrejcekova - ostatnie mecze
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
17.01.22 2. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 Klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Horvath - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.12.18 Klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 Klasyf. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |