MECZ
10.05.10 | 1. runda | Kimberly Couts | Aleksandrina Naydenova | 6-3, 6-2 | Raleigh | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kimberly Couts vs. Aleksandrina Naydenova - Wzajemne mecze
10.05.10 | 1. runda | Kimberly Couts | Aleksandrina Naydenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Raleigh | ceglana |
Kimberly Couts form & Aleksandrina Naydenova form
Kimberly Couts - ostatnie mecze
Indian Harbour - ceglana | ||||
02.05.11 1. runda | vs. Laura Robson | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
11.04.11 1. runda | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
04.04.11 1. runda | vs. Alexis King | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
28.03.11 Klasyf. | vs. Alyona Sotnikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.03.11 2. runda klasyf. | vs. Nicole Robinson | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Clearwater - twarda | ||||
07.03.11 1. runda | vs. Jessica Pegula | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammond - twarda | ||||
28.02.11 Klasyf. | vs. Ester Goldfeld | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.11 1. runda | vs. Irena Pavlovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.02.11 1. runda klasyf. | vs. Valentine Confalonieri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rancho Mirage - twarda | ||||
07.02.11 1. runda | vs. Lauren Albanese | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
31.01.11 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.11 2. runda | vs. Julia Cohen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lutz - ceglana | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.11 2. runda | vs. Laura Siegemund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Grapevine - twarda | ||||
01.11.10 1. runda | vs. Mashona Washington | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rock Hill - twarda | ||||
18.10.10 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kansas City - twarda | ||||
04.10.10 1. runda | vs. Lindsay Lee-Waters | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
27.09.10 2. runda | vs. Valerie Tetreault | 6-0, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.10 1. runda | vs. Brittany Augustine | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Albuquerque - twarda | ||||
20.09.10 Ćwierćfinał | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.10 1. runda | vs. Chelsey Gullickson | 3-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.09.10 2. runda | vs. Mariana Duque-Marino | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quebec City - halowa | ||||
11.09.10 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Foretz | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vancouver - twarda | ||||
03.08.10 1. runda | vs. Jennifer Elie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
19.07.10 2. runda | vs. Stephanie Dubois | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.10 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Grapevine - twarda | ||||
05.07.10 1. runda | vs. Tetiana Luzhanska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Boston - twarda | ||||
21.06.10 2. runda | vs. Madison Brengle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.10 1. runda | vs. Akiko Yonemura | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
El Paso - twarda | ||||
07.06.10 Półfinał | vs. Coco Vandeweghe | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Aleksandrina Naydenova - ostatnie mecze
W25 Hua - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
25.10.19 2. runda | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
07.09.19 Finał | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 Półfinał | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
21.07.19 Finał | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |