MECZ
12.02.19 | 1. runda | Kimberley Zimmermann | Jana Fett | 6-4, 1-6, 7-68 | W60 Shrewsbury | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kimberley Zimmermann | Jana Fett | |
1. podanie % | 71/106 (67%) | 57/96 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/71 (66%) | 41/57 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 19/39 (49%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/96 (38%) | 43/106 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/202 (49%) | 103/202 (51%) |
Double foul | 6 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kimberley Zimmermann | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimberley Zimmermann | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Kimberley Zimmermann | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
0-4 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-5 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Kimberley Zimmermann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kimberley Zimmermann | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kimberley Zimmermann | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Kimberley Zimmermann | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kimberley Zimmermann vs. Jana Fett - Wzajemne mecze
18.10.20 | 1. runda klasyf. | Jana Fett | Kimberley Zimmermann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Reims | halowa |
12.02.19 | 1. runda | Kimberley Zimmermann | Jana Fett | 6-4, 1-6, 7-68 | szczegóły meczu | W60 Shrewsbury | halowa |
Kimberley Zimmermann form & Jana Fett form
Kimberley Zimmermann - ostatnie mecze
Chicago - twarda | ||||
22.08.21 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
20.06.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Jana Fett - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |