MECZ
17.11.16 | Ćwierćfinał | Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-3 | Helsinki | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 46/78 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 24/46 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/25 (28%) | 11/32 (34%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/78 (55%) | 28/60 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kimberley Zimmermann vs. Anastasia Chikalkina - Wzajemne mecze
17.11.16 | Ćwierćfinał | Kimberley Zimmermann | Anastasia Chikalkina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Helsinki | halowa |
Kimberley Zimmermann form & Anastasia Chikalkina form
Kimberley Zimmermann - ostatnie mecze
Chicago - twarda | ||||
22.08.21 Klasyf. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.21 1. runda klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.21 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
20.06.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.21 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - halowa | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - krecz | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.21 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
24.11.20 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
04.11.20 2. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Anastasia Chikalkina - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Camille Verden Anderson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-2, - Anastasia Chikalkina - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.18 Klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 7-5, Valeriya Pogrebnyak - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 0-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
30.07.18 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Margaux Bovy | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kuprina | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Konstantinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Azradeniz Comlek | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu |