INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Helene Scholsen vs. Keren Shlomo - Wzajemne mecze
29.09.14 | 1. runda | Keren Shlomo | Helene Scholsen | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Helene Scholsen form & Keren Shlomo form
Helene Scholsen - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.20 2. runda | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.20 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.10.20 Półfinał | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.20 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Keren Shlomo - ostatnie mecze
Tel Aviv - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.10.16 1. runda | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
17.09.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.16 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.16 2. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - krecz | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
10.06.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.16 2. runda | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
25.05.16 2. runda | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
17.05.16 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |