MECZ
20.02.19 | 1. runda | Viktoriya Kanapatskaya | Katyarina Paulenka | 4-6, 6-4, 6-4 | W15 Shymkent | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Viktoriya Kanapatskaya | Katyarina Paulenka | |
1. podanie % | 55/85 (65%) | 62/102 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/55 (65%) | 35/62 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 20/40 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/102 (46%) | 37/85 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/187 (51%) | 92/187 (49%) |
Double foul | 6 | 5 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoriya Kanapatskaya | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Viktoriya Kanapatskaya vs. Katyarina Paulenka - Wzajemne mecze
20.02.19 | 1. runda | Viktoriya Kanapatskaya | Katyarina Paulenka | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | halowa |
Viktoriya Kanapatskaya form & Katyarina Paulenka form
Viktoriya Kanapatskaya - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 Finał | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.19 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.09.19 2. runda | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Katyarina Paulenka - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.21 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |