INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalia Siedliska vs. Katyarina Paulenka - Wzajemne mecze
28.11.18 | 1. runda | Katyarina Paulenka | Natalia Siedliska | 4-1, Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Natalia Siedliska form & Katyarina Paulenka form
Natalia Siedliska - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | - | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.23 3. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - krecz | szczegóły meczu |
Katyarina Paulenka - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.03.21 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu |