MECZ
08.07.19 | 1. runda | Katrina Scott | Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katrina Scott | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katrina Scott | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katrina Scott | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katrina Scott | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katrina Scott | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katrina Scott | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katrina Scott | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katrina Scott | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katrina Scott | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katrina Scott | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katrina Scott vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
08.07.19 | 1. runda | Katrina Scott | Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Katrina Scott form & Adrienn Nagy form
Katrina Scott - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aravane Rezai | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shannon Lam | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Alexis Nguyen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Emina Bektas | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 7-68, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Lulu Sun | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 3-3, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Ava Markham | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Maddison Inglis | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |