MECZ
07.11.19 | 2. runda | Katriin Saar | Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-0 | W15 Parnu | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katriin Saar | Margarita Ignatjeva | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 22/58 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/25 (88%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/18 (67%) | 18/36 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/58 (47%) | 9/43 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Katriin Saar | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katriin Saar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15 | ||
Katriin Saar | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katriin Saar | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Katriin Saar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katriin Saar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Katriin Saar | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Katriin Saar | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-0 |
Estonia
11.03.02, 22 lat
11667 $
11.03.02, 22 lat
11667 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Katriin Saar vs. Margarita Ignatjeva - Wzajemne mecze
07.11.19 | 2. runda | Katriin Saar | Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Parnu | halowa |
Katriin Saar form & Margarita Ignatjeva form
Katriin Saar - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |