MECZ
20.06.18 | 2. runda | Katja Milas | Lina Glushko | 7-65, 6-4 | Kiryat Shmona | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katja Milas | Lina Glushko | |
1. podanie % | 58/75 (77%) | 42/74 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/58 (62%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 14/32 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/74 (45%) | 30/75 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/149 (52%) | 71/149 (48%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katja Milas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Glushko | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katja Milas | 2-0 | |
Katja Milas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Katja Milas | 2-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Katja Milas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katja Milas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Katja Milas | 5-3 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Katja Milas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Katja Milas | 5-5 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Katja Milas | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Lina Glushko | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Katja Milas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Katja Milas | 1-0 | |
Katja Milas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Katja Milas | 2-1 | |
2-2 | Lina Glushko | |
0-0, 0-40 | ||
3-2 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katja Milas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katja Milas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Chorwacja
29.06.93, 30 lat
29.06.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Katja Milas vs. Lina Glushko - Wzajemne mecze
20.06.18 | 2. runda | Katja Milas | Lina Glushko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Kiryat Shmona | twarda |
Katja Milas form & Lina Glushko form
Katja Milas - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Anna Popescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Betina Stummer | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 2-0, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Eva Nyikos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cato Tangkau | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
22.06.18 Półfinał | vs. Nicole Nadel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.18 2. runda | vs. Lina Glushko | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.18 Ćwierćfinał | vs. Shelly Bereznyak | Shelly Bereznyak - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.06.18 1. runda | vs. Maayan Sela | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.06.18 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
07.06.18 2. runda | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Sarah Nikocevic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 0-3, - Katja Milas - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piran | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Lina Glushko - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
24.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |