MECZ
09.05.19 | 2. runda | Katie Swan | Daria Lopatetskaya | - nieobecny(a)/(i) | W25 Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katie Swan vs. Daria Lopatetskaya - Wzajemne mecze
09.05.19 | 2. runda | Katie Swan | Daria Lopatetskaya | Daria Lopatetskaya - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | W25 Rome | ceglana |
Katie Swan form & Daria Lopatetskaya form
Katie Swan - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Melisa Ercan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aoi Ito | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Melisa Ercan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Petra Hule | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 3-4, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | - | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
04.11.23 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-74, 0-2, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sara Daavettila | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-4, 5-5, - Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Sara Errani | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
11.06.23 Finał | vs. Yanina Wickmayer | 6-2, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 5-3, Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |