MECZ
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Kathleen Kanev | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-3 | W15 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kathleen Kanev vs. Ekaterina Shalimova - Wzajemne mecze
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Kathleen Kanev | Ekaterina Shalimova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Porto | twarda |
Kathleen Kanev form & Ekaterina Shalimova form
Kathleen Kanev - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |