INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kathleen Kanev vs. Aysegul Mert - Wzajemne mecze
01.10.19 | Klasyf. | Kathleen Kanev | Aysegul Mert | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Kathleen Kanev form & Aysegul Mert form
Kathleen Kanev - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Aysegul Mert - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 Finał | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.23 Półfinał | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |