MECZ
10.11.14 | 2. runda klasyf. | Katherine Westbury | Yan Wang | 6-2, 6-2 | Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katherine Westbury vs. Yan Wang - Wzajemne mecze
10.11.14 | 2. runda klasyf. | Katherine Westbury | Yan Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Bendigo | twarda |
Katherine Westbury form & Yan Wang form
Katherine Westbury - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 | vs. Aldila Sutjiadi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.21 2. runda | vs. Luksika Kumkhum | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.21 1. runda | vs. Alessandra Simone | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Selya Rakki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.08.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.20 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.20 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.10.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 2. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Laura Ashley | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Meeka Marshall | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Hamilton - twarda | ||||
15.02.20 Półfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Vivian Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Andrea Dikosavljevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda | vs. Himari Sato | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Yan Wang - ostatnie mecze
Wuhan - twarda | ||||
28.05.17 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 1-6, - Yan Wang - krecz | szczegóły meczu | |
Luan - twarda | ||||
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 0-2, - Yan Wang - krecz | szczegóły meczu | |
Qujing - twarda | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Meiting Liu | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Ai Qi Chen | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.17 Klasyf. | vs. Wanyuanyun Jin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Yu Tian | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Yue Yu (2000) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanjing - twarda | ||||
14.02.17 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
02.01.17 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
26.12.16 1. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
17.10.16 Klasyf. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ran Meng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Si Qi Liu | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
08.10.16 1. runda klasyf. | vs. Sabina Sharipova | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Naiman - halowa | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.07.16 Finał | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.07.16 Półfinał | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.16 Ćwierćfinał | vs. Yeong Won Jeong | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.16 2. runda | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.16 1. runda | vs. You-Na Sul | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
09.07.16 Finał | vs. Sang Hee Park | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.16 Półfinał | vs. Hyojung Yea | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.16 Ćwierćfinał | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.07.16 2. runda | vs. Robu Kajitani | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda | vs. Ju-Eun Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
30.06.16 Ćwierćfinał | vs. Ji-Hee Choi | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.16 2. runda | vs. Sunae Ji | Sunae Ji - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |