MECZ
01.08.16 | 1. runda klasyf. | Katherine Sebov | Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-2 | Fort Worth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
20.02.97, 27 lat
20.02.97, 27 lat
Katherine Sebov vs. Sumvruta Iyengar - Wzajemne mecze
01.08.16 | 1. runda klasyf. | Katherine Sebov | Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
Katherine Sebov form & Sumvruta Iyengar form
Katherine Sebov - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Emina Bektas | 3-2, Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Annabelle Xu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sumvruta Iyengar - ostatnie mecze
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mckenna Schaefbauer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Corley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Shatoo Mohamad | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Leslie Rose | 6-2, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Lincer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Wichin Cheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Erin Maguire (AUS) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Cadence Brace | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Cheri Darley | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Hatton | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Jeanette Mireles | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kendra Bunch | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Emma | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Scout Mathews | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lilian Poling | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
19.06.18 2. runda klasyf. | vs. Salome Devidze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |