MECZ
18.06.19 | 1. runda | Katherine Sebov | Alexandra Damaschin | 6-1, 6-1 | W25+H Figueira | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katherine Sebov | Alexandra Damaschin | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 37/61 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/37 (62%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/61 (59%) | 22/56 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katherine Sebov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katherine Sebov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katherine Sebov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katherine Sebov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katherine Sebov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katherine Sebov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katherine Sebov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katherine Sebov vs. Alexandra Damaschin - Wzajemne mecze
18.06.19 | 1. runda | Katherine Sebov | Alexandra Damaschin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W25+H Figueira | twarda |
Katherine Sebov form & Alexandra Damaschin form
Katherine Sebov - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 0-2, - Katherine Sebov - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-76, 6-4, 4-0, Ysaline Bonaventure - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Nao Hibino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alycia Parks | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Lulu Sun | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Isabelle Boulais | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Natasha Sengphrachanh | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ellie Douglas | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Kayla Day | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Emina Bektas | 3-2, Emina Bektas - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Annabelle Xu | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Damaschin - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |