MECZ
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Katharine Fahey | Maud Vigne | 6-2, 6-1 | Dijon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katharine Fahey | Maud Vigne | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 30/49 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/27 (70%) | 15/30 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/15 (53%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/49 (61%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katharine Fahey | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maud Vigne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Katharine Fahey | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maud Vigne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharine Fahey | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Maud Vigne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharine Fahey | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maud Vigne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Katharine Fahey | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maud Vigne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katharine Fahey | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Maud Vigne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katharine Fahey | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Maud Vigne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katharine Fahey | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
21.10.88, 35 lat
21.10.88, 35 lat
Katharine Fahey vs. Maud Vigne - Wzajemne mecze
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Katharine Fahey | Maud Vigne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Dijon | twarda |
Katharine Fahey form & Maud Vigne form
Katharine Fahey - ostatnie mecze
W25 Naples - ceglana | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Olga Govortsova | 6-3, 1-0, Olga Govortsova - krecz | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Victoria Emma | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Amber Mcginnis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 2-5, - Katharine Fahey - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
01.11.19 2. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 6-2, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Dallas - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Vanessa Ong | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Claire Liu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Joelle Kissell | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hilton - ceglana | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Maria Mateas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.19 2. runda klasyf. | vs. Jamilah Snells | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Suzy Larkin | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tiegan Aitken | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Concord - twarda | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Landisville - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Deniz Khazaniuk | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Maud Vigne - ostatnie mecze
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katharine Fahey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Michela Xibilia | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Virginia Ciccone | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Mari Osaka | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alice Bacquie | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Pauline Dore | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Victoria Larriere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Maria Martinez Martinez | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Maya Thompson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.16 Klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Camille Cheli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
11.04.16 1. runda | vs. Chiara Grimm | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Perrine Seyler | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.16 Klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
01.06.15 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - halowa | ||||
06.04.15 Klasyf. | vs. Jenny Jullien | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.15 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
23.06.14 Klasyf. | vs. Kinnie Laisne | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Walters | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.14 1. runda klasyf. | vs. Aranza Salut | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Myrtille Georges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bron - halowa | ||||
24.02.14 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
17.02.14 1. runda klasyf. | vs. Sarah Finck | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
20.01.14 1. runda klasyf. | vs. Kanae Hisami | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |