MECZ
04.04.19 | 2. runda | Katharina Hering | Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Katharina Hering | Stefania Rogozinska Dzik | |
1. podanie % | 54/76 (71%) | 39/64 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/54 (50%) | 21/39 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 6/25 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/16 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/64 (58%) | 37/76 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Katharina Hering | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katharina Hering | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katharina Hering | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katharina Hering vs. Stefania Rogozinska Dzik - Wzajemne mecze
10.04.19 | 1. runda | Stefania Rogozinska Dzik | Katharina Hering | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
04.04.19 | 2. runda | Katharina Hering | Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Katharina Hering form & Stefania Rogozinska Dzik form
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Stefania Rogozinska Dzik - ostatnie mecze
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - krecz | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Rancho - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
04.08.22 3. runda | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - krecz | szczegóły meczu |