MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Katharina Hering | Pia Praefke | 6-1, 6-0 | W15+H Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katharina Hering | Pia Praefke | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 15/29 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/33 (70%) | 3/15 (20%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/29 (79%) | 19/54 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/83 (70%) | 25/83 (30%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pia Praefke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Pia Praefke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Pia Praefke | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Pia Praefke | |
0-0 | ||
Katharina Hering | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Pia Praefke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Pia Praefke | |
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
23.10.02, 21 lat
23.10.02, 21 lat
Katharina Hering vs. Pia Praefke - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Katharina Hering | Pia Praefke | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15+H Amiens | ceglana |
Katharina Hering form & Pia Praefke form
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Pia Praefke - ostatnie mecze
W25 Horb - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-4, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.23 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.01.23 1. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.22 1. runda | vs. Yinglak Jittakoat | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.22 Klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.12.22 2. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.22 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Emma Tothova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 Klasyf. | vs. Zongyu Li | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Di Tommaso | - Pia Praefke - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denise Valente | 6-71, 6-3, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 7-5, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.22 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Fayrouz Ben Hassine | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Chiara Tomasetti | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |