MECZ
22.08.18 | 1. runda | Katharina Hering | Darya Lebesheva | 4-1, - krecz | Rotterdam | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katharina Hering | Darya Lebesheva | |
1. podanie % | 10/19 (53%) | 16/22 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 7/10 (70%) | 5/16 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/9 (22%) | 2/6 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 15/22 (68%) | 10/19 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 24/41 (59%) | 17/41 (41%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katharina Hering | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
2 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katharina Hering vs. Darya Lebesheva - Wzajemne mecze
22.08.18 | 1. runda | Katharina Hering | Darya Lebesheva | 4-1, Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | Rotterdam | ceglana |
Katharina Hering form & Darya Lebesheva form
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Darya Lebesheva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |