MECZ
13.02.17 | 2. runda klasyf. | Katharina Hering | Anne Knuettel | 6-4, 6-0 | Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.05.01, 22 lat
30.05.01, 22 lat
Katharina Hering vs. Anne Knuettel - Wzajemne mecze
13.02.17 | 2. runda klasyf. | Katharina Hering | Anne Knuettel | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Altenkirchen | dywanowa |
Katharina Hering form & Anne Knuettel form
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Anne Knuettel - ostatnie mecze
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-2, 6-714, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sina Zuger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Inasse Hamouti | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Bowtell | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Vivien Klein | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |