Kazachstan
20.08.00, 23 lat
20.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Danel Ashirova vs. Kateryna Sliusar - Wzajemne mecze
04.10.16 | 1. runda | Kateryna Sliusar | Danel Ashirova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Danel Ashirova form & Kateryna Sliusar form
Danel Ashirova - ostatnie mecze
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Michelle Sorokko | 6-76, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Kateryna Sliusar | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Elina Sharipova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
18.01.16 1. runda | vs. Yulia Bryzgalova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 Klasyf. | vs. Laura Raimkhanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
05.10.15 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
23.02.15 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
16.02.15 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bojanic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
09.02.15 1. runda klasyf. | vs. Anais Van Cauter | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
24.11.14 Klasyf. | vs. Elisabeth Lyukshinova | 1-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu |
Kateryna Sliusar - ostatnie mecze
Istanbul - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
28.09.17 Ćwierćfinał | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 2. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda | vs. Oleksandra Andrieieva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
20.09.17 2. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.17 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Bianka Bekefi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.05.17 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.04.17 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 1. runda | vs. Anna Pribylova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
14.04.17 Ćwierćfinał | vs. Albina Khabibulina | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.17 2. runda | vs. Alexandra Grinchishina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.17 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.01.17 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.01.17 1. runda | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.01.17 Półfinał | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.17 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Petrenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.17 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-1, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.17 1. runda | vs. Tuana Tinaztepe | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.16 Finał | vs. Oleksandra Andrieieva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.16 Półfinał | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.12.16 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.16 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.16 1. runda | vs. Ana Akhalkatsi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.11.16 Ćwierćfinał | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |