MECZ
09.08.17 | 2. runda | Katerina Vankova | Giorgie Jones | 1-6, 6-4, 6-1 | Mragowo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Vankova | Giorgie Jones | |
1. podanie % | 42/67 (63%) | 35/72 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/42 (69%) | 27/35 (77%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 14/37 (38%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/72 (43%) | 25/67 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/139 (53%) | 66/139 (47%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
21.02.97, 27 lat
21.02.97, 27 lat
Katerina Vankova vs. Giorgie Jones - Wzajemne mecze
09.08.17 | 2. runda | Katerina Vankova | Giorgie Jones | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Katerina Vankova form & Giorgie Jones form
Katerina Vankova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Sabina Machalova | - | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
11.05.18 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.18 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Giorgie Jones - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.01.22 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |