MECZ
16.07.18 | 1. runda | Katerina Vankova | Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Vankova | Arabella Koller | |
1. podanie % | 64/95 (67%) | 63/84 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/64 (59%) | 34/63 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/31 (48%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/84 (52%) | 42/95 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/179 (54%) | 82/179 (46%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Katerina Vankova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Katerina Vankova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katerina Vankova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Vankova | 4-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katerina Vankova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Katerina Vankova | 4-5 | |
0-0, 40-30 | ||
Katerina Vankova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6 | ||
6-70 |
3 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Arabella Koller | |
2-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Arabella Koller | |
4-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Vankova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Katerina Vankova vs. Arabella Koller - Wzajemne mecze
16.07.18 | 1. runda | Katerina Vankova | Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Katerina Vankova form & Arabella Koller form
Katerina Vankova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Sabina Machalova | - | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
11.05.18 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.18 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |