INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Gamiz vs. Katerina Vankova - Wzajemne mecze
01.11.10 | 2. runda | Katerina Vankova | Andrea Gamiz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Mallorca | ceglana |
Andrea Gamiz form & Katerina Vankova form
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Katerina Vankova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Sabina Machalova | - Katerina Vankova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
11.05.18 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.18 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |