MECZ
10.05.18 | Ćwierćfinał | Katerina Vankova | Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | Kaposvar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Vankova | Adrienn Nagy | |
1. podanie % | 29/43 (67%) | 27/48 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 14/27 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/48 (58%) | 12/43 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katerina Vankova | 1-0 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Katerina Vankova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katerina Vankova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Katerina Vankova | 3-2 | |
Katerina Vankova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Katerina Vankova | 5-2 | |
0-0, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Katerina Vankova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Adrienn Nagy | |
3-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-1 | Adrienn Nagy | |
4-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katerina Vankova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Vankova vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
10.05.18 | Ćwierćfinał | Katerina Vankova | Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Kaposvar | ceglana |
Katerina Vankova form & Adrienn Nagy form
Katerina Vankova - ostatnie mecze
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
06.12.18 2. runda | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
01.09.18 Półfinał | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Sabina Machalova | - | szczegóły meczu | |
16.07.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
14.06.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.18 2. runda | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
11.05.18 Półfinał | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
10.05.18 Ćwierćfinał | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.18 2. runda | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
16.03.18 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.18 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |