MECZ
01.11.18 | 2. runda | Katerina Tsygourova | Katharina Hering | 1-2, - krecz | Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Tsygourova | Katharina Hering | |
1. podanie % | 7/14 (50%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/7 (57%) | 8/11 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 5/13 (38%) |
Zdobyte break-ball | 0/5 (0%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 11/24 (46%) | 7/14 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 18/38 (47%) | 20/38 (53%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Tsygourova vs. Katharina Hering - Wzajemne mecze
01.11.18 | 2. runda | Katerina Tsygourova | Katharina Hering | 1-2, Katharina Hering - krecz | szczegóły meczu | Lousada | halowa |
Katerina Tsygourova form & Katharina Hering form
Katerina Tsygourova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luca Udvardy | 6-2, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.12.23 Finał | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Irem Kurt | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-2, Anastasia Abbagnato - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 4-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Diana-Ioana Simionescu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Trasca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |