MECZ
08.03.18 | 2. runda | Katerina Stewart | Varvara Flink | 3-6, 7-63, 6-2 | Orlando | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Stewart | Varvara Flink | |
1. podanie % | 77/100 (77%) | 61/92 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/77 (56%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/92 (52%) | 46/100 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/192 (53%) | 90/192 (47%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katerina Stewart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Katerina Stewart | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katerina Stewart | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katerina Stewart | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Katerina Stewart | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Katerina Stewart | 1-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Katerina Stewart | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Katerina Stewart | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Katerina Stewart | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katerina Stewart | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Varvara Flink | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Katerina Stewart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Varvara Flink | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katerina Stewart | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Varvara Flink | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Stewart vs. Varvara Flink - Wzajemne mecze
08.03.18 | 2. runda | Katerina Stewart | Varvara Flink | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Orlando | ceglana |
21.04.16 | 2. runda | Katerina Stewart | Varvara Flink | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Dothan | ceglana |
Katerina Stewart form & Varvara Flink form
Katerina Stewart - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Fullana | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Maria Victoria Burstein | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-74, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 7-67, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Eleana Yu | 6-71, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Julia Riera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Varvara Flink - ostatnie mecze
Tampico - twarda | ||||
24.10.22 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
08.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.22 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 2-6, 7-610 | szczegóły meczu | |
Concord - twarda | ||||
08.08.22 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.22 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Rachel Gailis | - Varvara Flink - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gdynia - ceglana | ||||
17.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 0-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
12.06.21 1. runda klasyf. | vs. Claire Liu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
15.05.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 7-61, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
10.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Arantxa Rus | 3-4, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-1, 5-7, - Varvara Flink - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
30.01.20 2. runda | vs. Supapitch Kuearum | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |