MECZ
16.08.19 | Ćwierćfinał | Katerina Stewart | Barbara Gatica | 6-3, 4-6, 6-1 | W25 Guayaquil | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Katerina Stewart | Barbara Gatica | |
1. podanie % | 63/83 (76%) | 50/76 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 40/63 (63%) | 26/50 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/20 (40%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/76 (53%) | 35/83 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/159 (55%) | 71/159 (45%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Katerina Stewart | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Barbara Gatica | |
0-0 | ||
Katerina Stewart | 2-0 | |
3-0 | Barbara Gatica | |
Katerina Stewart | 3-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Barbara Gatica | |
0-0 | ||
Katerina Stewart | 4-2 | |
5-2 | Barbara Gatica | |
Katerina Stewart | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Katerina Stewart | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Barbara Gatica | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Katerina Stewart | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katerina Stewart | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Barbara Gatica | |
Katerina Stewart | 4-5 | |
4-6 |
3 | ||
0-0 | Barbara Gatica | |
Katerina Stewart | 0-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Katerina Stewart | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Barbara Gatica | |
Katerina Stewart | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Barbara Gatica | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katerina Stewart vs. Barbara Gatica - Wzajemne mecze
16.08.19 | Ćwierćfinał | Katerina Stewart | Barbara Gatica | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Guayaquil | ceglana |
Katerina Stewart form & Barbara Gatica form
Katerina Stewart - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Luiza Fullana | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Maria Victoria Burstein | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Dunja Maric | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-74, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.06.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Valentina Ivanov | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 7-67, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Jokic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Eleana Yu | 6-71, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Julia Riera | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Barbara Gatica - ostatnie mecze
W60 Grado - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Sara Errani | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
22.05.22 Finał | vs. Tena Lukas | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.22 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 6-3, 3-2, Darya Astakhova - krecz | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100+H La - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Dominika Salkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 Rubber 1 | vs. Valeska San Martin Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.22 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.22 Klasyf. | vs. Tatjana Maria | 6-2, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
26.03.22 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.22 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.22 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
17.03.22 3. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
13.03.22 Finał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.03.22 Półfinał | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.22 3. runda | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.22 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
03.03.22 3. runda | vs. Hanna Chang | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |